2008 m. rugsėjo 29 d., pirmadienis

Pirkiniai

Gavau siuntinuką. Papirkau medžiagėlių, reikėjo mokėti muitą, bet tiesą sakant, negaila...Ir šiek tiek popieriaus:
Sakyčiau, kaip jau ir būtų galima kažką daryti, ar ne?

2008 m. rugsėjo 24 d., trečiadienis

Naujas projektas

N-tasis
Pasidedu nuorodas, kad nedingtų niekur:
http://www.shellykang.com/ (Blankie tutorial)
http://www.knitty.com/ISSUEfall05/FEATfall05TT.html (akių užmetimas)

2008 m. rugsėjo 22 d., pirmadienis

Lauktuvės

Sesė parvežė man lauktuvių iš užsienio

2008 m. rugsėjo 21 d., sekmadienis

Savaitgalis

Visą savaitgalį dirbau. Ne rankdarbius, aišku. Ir dar svečiuose, per močiutės gimtadienį. Iš vienos pusės - tai nesunku, nes plati giminė ir bendraujančių su manimi visada būna labai labai mažai, ir pastebima esu tik pasisveikinant ir atsisveikinant. Žinoma, aš tuo ir pasinaudojau

Padariau labai daug. Tai reiškia, kad nereikės dirbti naktimis prieš priduodant darbą ir galėsiu imtis kitų užleistų darbų.

O dabar, keletas nuorodų:
Atvirkštinė aplikacija
Kaip apvynioti vyno butelį restoraniniu stiliumi
Kaip pakeisti lyginimo lentos "užvalkalą"

2008 m. rugsėjo 16 d., antradienis

Jei darbe kažkas vagia jūsų sumuštinius...

Idėja, kaip tai sustabdyti! Tik kad neįtartų apgaulės, pora dienų reikėtų sumuštinių nesinešioti...
O smulkiau čia

2008 m. rugsėjo 12 d., penktadienis

et...

Pavargau kaip šuva. Nors kažką padariau, po truputį damušinėju skolas, tik jų šlykščiai per daug.
Laukiu, kada tantes zolder įdės mano "šedefrą".
Persiuvau ir perkimšau savo pirmąjį biscornu, labai savimi didžiuojuos. Užsirašiau į du swapus. Tikra beprotė. O darbų - tikras košmaras... Nori nenori teks šventinti laiką.

2008 m. rugsėjo 9 d., antradienis

Siūlai

Susiklostė taip, kad po vasaros atostogų (dviejų mėnesių) tenka veržtis diržą. Stengiuosi suktis, bet rezultatas greičiausiai pasimatys tik kitą mėnesį. O taip norėčiau į siuvimo kursus užsirašyti. Tik jie prasideda truputėlį per greitai.
Todėl pagalvojau - o gal ką sudomintų siūlai?
SNC 1055 Cherry Field (rezervuota)
SNC 1022 Tibetian Gold
SNC 062 Autumn Twilight
Belle Soie Mango
Needle Necessities 141
Carrie's Creation Black Cherry
Carrie's Creation Elk Snout
Carrie's Creation Midnight (rezervuota)
Carrie's Creation Gator Green
Carrie's Creation Desert Sand (rezervuota)
SNC 070 Turquoise Honey (rezervuota)
SNC 095 Phoenix Rising
SNC 995 Emerald Isle (rezervuota)
SNC 984 Spring Pastels (rezervuota)
SNC 9912 Sea Heather (rezervuota)
SNC 9712 Summer Glow (rezervuota)
SNC 168 Solar Flare
SNC 253 Palooza Fiesta
SNC 1049 Fading Sage (rezervuota)
SNC 1059 Concord Grape (rezervuota)
SNC 207 Autumn Leaves
SNC 220 Kente Cloth (rezervuota)
SNC 227 Mermaid Shoes (rezervuota)
Carrie's Creation Hearts on Fire.

2008 m. rugsėjo 1 d., pirmadienis

Swap'o dovana

Taigis, nufotografavo mano dovanėlę. Tai pagalvojau, kad reikėtų pasirodyti ir pakomentuoti.

Kai sugalvojau pirmą kartą sudalyvauti swap'e t.y. pasikeisti rankdarbiais, sau išsikėliau uždavinį: kiekvieną kartelį pabandyti ką nors naujo. Tai, ko nedariau niekada anksčiau. Ir visada norėjau pabandyti. Ir, be abejo, mokytis iš klaidų.
Dovana Nr. 1 turėjo būti pagalvė, skiautininė, a la rožė. Bet:
1) atidėjau susiuvimą paskutinei dienai (įsivaizdavau, kad viskas labai lengva ir paprasta, cha)
2) pasirinkau netinkamą medžiagą. Nors tai buvo akivaizdu, tikėjausi, kad ji pati pasipurens taip kaip reikia (antras cha).
3) Siuvamąja naudojuosi kokius penkis kartus per metus. Įsivaizdavau, kad kreivas siūles nusiūsiu be problemų, ir viskas bus čiki (trečias cha)
Žodžiu, gavosi taip, kad įpusėjusi darbą, pamačiau, kad reikia ardyti. Ir sakyčiau, taip nemažai. Paskutinė diena, visi kiti daikteliai taip pat buvo dar nebaigti. Todėl nusprendžiau atmesti. Pasisiūsiu pagalvę sau (reikėtų užsibrėžti, kad dar šį mėnesį), tik jau nebe "rožę", bet turbūt skiautinę. Nes reikia tas susikirptas dalis panaudoti. Ir taip pamažu pratintis naudoti siuvimo mašiną.

Dovana, tapusi Nr. 1.

Senokai norėjau išbandyti assissi siuvinėjimą. Ir pamačiusi schemą čia, supratau, kad tai puiki proga. Apvedžiojus pirmą kartą kontūrą, teko vedžioti pakartotinai, nes supratau, kad visas grožis atsiskleidžia tuomet, kai kontūrą vedžioji tamsesnio atspalvio siūlu. Žinoma, neardžiau. Besiuvinėjant mąsčiau apie tai, kaip jis turėtų atrodyti užbaigtas. Ir Vaidos dėka supratau, kad tai galėtų būti taip vadinamas "sweet bag" - šį daiktelį taip pat jau seniai norėjau pabandyti pagaminti pati. Dar viena puiki proga. Tačiau siuvant "produktą", nemažai nervavausi. Ir teko paprastinti tą vaizdinį, kurį buvau susikūrus galvoje. Ir rezultatu nesu patenkinta. Nes iš arti apžiūrint priekabus žmogus (o aš iš tokių), gali rasti labaaaaai daug chaltūros. Na, galima teisintis, kad man tai nauja sritis, bet reikės tokius maišeliu gaminti tol, kol gausis taip, kaip aš įsivaizduoju, kad turi gautis. Na bent jau tris žinau kam, du iš nežinau kaip - nei kokiu rašteliu, nei kaip turėtų atrodyti.

Dovana Nr. 2. Kvepiantis maišelis.

Irgi turėjo būti kitoks. Siuvinėjau paskutinėmis dienomis, nes sugalvojau, kad tai turėtų būti tai, ant ko aš išbandysiu kaip turėtų atrodyti ir siūtis dovana Nr. 1. Per skubėjimą gavosi š... Dovaną Nr. 1 sugebėjau kraštą nukirpti taip kreivai, kad per plauką pavyko išgelbėti, kad jis taptų maišeliu, o ne kokia pagalvėle žiedams laikyti. Bandžiau čia prisiūti karoliukų ir pagyvinti, bet kažkaip nusprendžiau, kad būdamas kuklus jis atrodo geriau, tik irgi pabandžiau sutraukti organzinę juostelę, nes seniai norėjau pabandyti kaip atrodo. Reziumė - žinau kaip atrodo, turbūt daugiau taip nebedarysiu.

Ir galiausiai Dovana Nr. 3 Adatinė iš Tournicoton Rose and Chocolat (turbūt pavadinimą blogai užrašiau).
Griebiau medžiagą, kuri pakliuvo po ranka, nes reikalauja 36, tokios daug neturiu. Bet jau noriu sau visą rinkinuką pasisiūti. O siuvinėjau todėl, kad iš Kinijos gavau keturkampių sagų, kurias pirkau galvodama apie būtent šį rinkinuką.
Ir blem, neįsiuvau veltinio. Tai nežinau, ką daryti, ar pakuždėti porininkei kad įsisiūtų pati, ar iškilmingai susitikti su ja, ir pačiai įsiūti susitikimo metu. Ir kaip aš sugebu įsivelti į tokias situacijas? Šeštadienį nepavyko jo nusipirkti. Žinoma, tikėjausi, kad pati susivelsiu tobulai, bet taip nebūna turbūt, kad viska mokėtum iš karto, ar ne?

Susitikus su porininke, susitariau, kad siūlių iš arti nefotografuos. Ir dar pridėjau šio bei to, kad nepersigalvotų.
O dabar - prie darbo. Su rugsėjo pirmąja, et.