2012 m. gruodžio 26 d., trečiadienis

Su šventom Kalėdom!

Su šv. Kalėdom! Ramybės širdyje, džiaugsmo kasdien ir įkvėpimo visuose darbuose, kurių imsitės. Daug meilės sau ir kitiems...

Dovaną sugebėjau baigti tik vieną. Ir dar šlapią įteikiau. Skaros sutvarkytos nebenufotografavau, šaliką taip pat fotografavau paskutinę minutę bile kaip. Istorijos nesikeičia ir tampa tradicija :) Tai dedu savo keistas nuotraukas ir rodau rezultatus, bent šiokius tokius... Nukapoti kampai, bet kitose nuotraukose spalvos nublyškusios :)

Visgi dar nusiteikusi numegzti du šalikus. Iki trijų Karalių. Bet jau pavargau nuo mezgimo, darbo ir šiaip liūdna.

2012 m. gruodžio 11 d., antradienis

2012, gruodis, antra savaitė

Vieną dovaną baigiau megzti. Aišku, liko jos skalbimas, tempimas ir siūlų sukaišiojimas. Ji mažoka, bet... Jau pavargau skirti pusvalandį vienai eilei. Tai bus gerai taip, kaip yra.
Šalį iš pradžių galvojau dovanoti, kad dar vienos skaros nereikėtų megzt, bet jis yra MANO. Ir niekam nieko nedovanosiu :) Nebent nusimegsiu sau ką nors gražesnio. Dabar jau numegzta daugiau, nei du trečdaliai.
Ir pradėjau naują šaliką. Megsiu tokius tris :D Tik iš skirtingų siūlų. Dėl šito spalvų nesu tikra. Man gražu, bet gavėjui gali ir nepatikti. Guodžiuosi tuo, kad  tada liks man. Sueis.
Dėl dar vienos skaros persigalvojau. Siūlai nupirkti, ją vistiek teks megzti. Bet gal jau nebe paknopstomis, skubant, kad tik spėčiau iki Kalėdų. Ji bus skirta mamai. O mamoms dovanoti reikia  visada, ne tik per Kalėdas.

2012 m. gruodžio 7 d., penktadienis

2012, gruodis, pirmoji savaitė

Mažumėlę jaučiuosi kaip beprotnamy. Darbų begalybė, bet tik todėl, kad kažkada naiviai galvojau, kad užtenka pasvajoti, ir darbai pasidaro patys. Na, kaip raganos iš nespalvotų filmų - nosytę pakraipai ir voila! Kraipyk nekraipiusi... Reikia sau prisižadėti, kad daugiau nieko nebežadėsiu. Nors, ne, kitiems metams jau prisižadėjau begalybę reikalų, bet dar ne raštu. Rytoj paskutinė diena ir jau persigalvojau. Argi ne puiku????

Liemenę damušiau iki nenešiotino varianto (klišas kaklas:() ir padovanojau. Žmogus sakė, kad susitvarkys pats. Aš ir nebesisiūlau...

Megztinio liko rankovės. Ir antkaklis. Kadangi tai bus kalėdinė dovana, tai damušiu per porą dienų.

Aš, skrudžas, sugalvojau kalėdines dovanas numegzti. Tris vyriškus šalikus, tris dvi skaras, šalį, megztinį. Kiek ten liko iki Kalėdų? Viena skara prie pabaigos, šalis - du trečdaliai baigti. T.y. tas paskutinis rezgalas bus padovanotas. Nusimegsiu sau ką nors gražesnio... Siūlai kitiems rezginiams dar nesupirkti. Nes sugebėjau per visus lakstymus pamesti piniginę. Eilinį kartą. Užkniso kas pusmetį atsinaujinti visas korteles :(

Fotkės bus. Pažadu. Kadanorstikrai. Kai nusipirksiu fotoaparatą. Jau taupau.