2014 m. liepos 17 d., ketvirtadienis

Atostogos.

Po ilgos pertraukos vėl bandau grįžti prie dienoraščio rašymo. Visgi tebesvajoju ir apie tai, kad kas savaitę kažką užbaigčiau, nes tai faktiškai reikštų progresą, o kartu ir dedamas pastangas. O jei dedamos pastangos, vadinasi kažkas veža. O jei kažkas veža - vadinas, gyvenimas - gražus.

Norėdama sutepti savo galvos sraigtelius, vėl pradėjau siuvinėti. Ir vėl pradėjau krūvą naujų darbelių. Tik jau nusprendžiau nuo šiol viskas - man man ir tik man.

Bandysiu rašyt po įrašą kasdien (nebent visą dieną paknopstom kažką tektų rimtai varyt, ir rankdarbiai rimtai nukentėtų, kaip ir iki šiol). Ir rodysiu krūvelę tų darbų, kuriuos tądien "pakrapštysiu". Daugiau ar mažiau, bet kad galbūt pakankintų mintis - oi, šiandien reikės kažką įdėt, ir pasiuvinėji 10 kryžiukų, ar numezgi kokias dvi eiles. Net jei ir tektų ardyt - išsitraukei tą darbą ir pabaksnojai, yra vilties, kad užbaigsi.

Taigi, apie tai, kas nuotraukoje. Dalyvauju KA ravelryje. Tikiuosi šią bliuzelę užbaigti šią savaitę. Planas toks: ryt jau sujungiu pažastis, poryt pamezgu iki kokio liemens, o savaitgalį - pabaigiu. O siuvinys - viena spalva, nenorėjau kryžiuku siuvinėti, nes jis pakankamai didelis tada gautųsi. Tai pasiėmiau 28 ct Luganą ir varau pusiniais per vieną siūlą. Didįjį plotą irgi tikiuosi užbaigti iki šeštadienio ir sekmadienį turėti gatavą. Ir galbūt taip pamažu užpildysiu tas visas praleistas savaites. Arba ne. Bet bent jau pabandysiu...