2010 m. sausio 15 d., penktadienis

Juokai

Vos tik prasidėjo nauji metai ir nauji darbai, sutriko mano miegas :D O su juo ir visa kita, atmintis, koordinacija, energija. Tada tiesiog sėdžiu laisvalaikiu ant kelių pasidėjus kompiuterį ir varvinu seilę į visokius rankdarbius, bet pati neįstengiu net mažojo pirštelio pajudinti...
Laikas nuo laiko per užuominas iš išorinio pasaulio, atrandu kokius atlikėjus per youtube, tada prasideda domėjimosi laikotarpis, kai skaitau jų istorijas, atlikėjų/komandos narių biografijas ir žaviuosi jų darbais. Reikia pasakyti, kad procesas nutrūksta įpusėjus, bet būtent man tai ir būdinga.
Prasidėjo viskas nuo David Bowie , po to sekė keletas kitų, pvz., Bee Gees , Tears for Fears ir kiti, bet daug mažesnėmis susidomėjimo dozėmis. Galbūt atrodys juokinga, nes lyg ir neturėtų man tai būti nauja, turėčiau daugiau apie juos žinoti, deja, kitaip nei dauguma, neįstengiu įsisavinti informacijos, kuri perduodama per TV. Ji turi būti tekstinė. Tad internetas yra tikras gėris.
Norėjau parašyti apie paskutinį savo susižavėjimo objektą: Monty Python . Kažkada, kai dar buvau jauna ir kvaila, man jų skečai atrodė absurdiški (na, taip dažniausiai ir yra), tada tuo mokėjau tik piktintis. Dabar atrandu smagumą!

Kol kas mano mylimiausi:

SPAM (mėsos konservai).


Jape


Ir Woody ir Tinny Words (jei duosite klausytis vaikams, gali tekti paaiškinti kai kurių "naughty words" reikšmę :P)


1 komentaras:

Vaida rašė...

Jaunystėj esu Danijoj per paskaitą mačius filmą apie Gralį ir jo paieškas - ir iš karto po to buvo pasiūlyta pažiūrėti ir Monty Python'ų komediją ta pačia tema :). Ir dar "Life of Bryan" pažiūrėk - man ta nukryžiavimo scena, kur visi švilpauja "always look on the bright side of life" - nemirtinga