2010 m. balandžio 12 d., pirmadienis

Šis bei tas :)

Vis dėlto neįstengiau sukurpti rašinėlio. Gal kada pagaus įkvėpimas? Netyčia. Arba tiesiog užplūs prisiminimai, ir galėsiu parašyti kokį nors neilgą, įdomų pasakojimą. Kol kas gaunasi smulkmeniškas ir nuobodus - prirašai puslapį, pasibjauri ir numeti net nebaigus.

Rankdarbiai šiek tiek atsigavo - išsiuvinėjau klaikių spalvų (dar vienas spalvų eksperimentas ;)) adatinę, tik dar nesusiuvau, neprikimšau.
Numezgiau skarą - sena svajonė. Numezgusi nusivyliau - kažkoks apgailėtinas skuduriukas :( O atrodė, tiek darbo įdėjau... Ką gi, prieš galutinai nusiviliant ją išlyginau ištempusi (prieš tai pasiskaičiau ar tikrai galima :D) - ir voila - rezultatu esu labai patenkinta! Dar nefotografavau.

Kartu su tėčiu pertraukėm sesei sofą. Kadangi teko užsukti į baldinių audinių parduotuvę, prisipirkau gobeleninių užvalkalų pagalvėms po kelis Lt. Na, neatsispyriau pagundai, žinoma ir šiek tiek persistengiau, 10 nusipirkau. Tada visas prikimšau ir užsiuvau. Jaučiuosi šaunuolė! (nors tiek to ir siuvimo tebuvo)

Po to užsimaniau siūti :) Pasiuvau užuolaidas. Kol kas tik pusę reikiamo kiekio (dvejos), bet pagaliau, per du metus planavimo tai tapo nebe planu, o realybe :)

O neįgyvendintų planų ir pažadų dar devyyyynios galybės :(

Fotkės bus kadanors.

4 komentarai:

Aurelija rašė...

OOO, kaip smagu sulaukti tavo įrašo :)
sveikinu ir linkiu, kad devynios galybės darbų ištirptų kaip jau pamirštas sniego sluoksnis :D

loriete rašė...

Neblogai padirbejai! Labai butu smalsu pamatyti ta skara...o del uzuolaidu, sofos ir pagalveliu - tai cia medali reikia duoti! Mano uzuolaidos dar tik mintyse, net nesukratytos ir nesuderintos, o kur dar pasiuti...o ir reikia visos galybes...

Nuosirdziai linkiu, kad darbai dirbtusi linksmai, ir nuotaika butu gera! Tai ir darbai pasirodys besantys tik linksmas hobbis ;)

Neringa rašė...

Aš irgi prisidedu prtie palinkėjimų, kad darbeliai tirpte tirptų :) Bet dar kas svarbiau, kad jie tau teiktų malonumą. ;)
O tie rašinėliai... Na, kam jie reikalingi, geriau duok vaizdų, pvz., pagalvėlių :)

D rašė...

Tai kur nuotraukos? :)