2010 m. rugsėjo 21 d., antradienis

Ketvirtasis rugsėjo ketvirtadienis


Šią savaitę mane aplankė Nušvitimas. Eilinį kartą gromulavau, kam man reikia šito blogo apie rankdarbius, kai mano gyvenime tų rankdarbių tiek nedaug paliko... Ir suvokiau, kad esu rankdarbių sirgalė!
Na, kaip analogija krepšinio sirgaliui. Kada jis paskutinį kartą rankose laikė kamuolį, niekas (o juo labiau jis pats) tiksliai nepamena. Na, dažniausiai. Sąžiningai (arba nelabai) peržiūri visus krepšinio įvykius, pakomentuoja, džiaugiasi (arba liūdi). Žiūrėdamas svarbias rungtynės per televizorių nenusėdi vietoje, negaili kritikos ir garsiai rėkdamas žeria pamokymus žaidėjams ir treneriams.

Aš taip pat mėgstu garsiai pamokyti ir pakritikuoti. Ypač apie rankdarbius. Dažniausiai sėdėdama prie ekrano. Turbūt tai į gerą, ne (kad prie ekrano ir žodžiu)?

O dabar apie pamokymus, oi, patarimus.
Knitting daily radau patarimą, kaip nustatyti, ar siūlai panašaus storumo, t.y. ar siūlus galima naudoti kartu mezgant įvairiaspalvius mezginius. Paprasta: sulankstai languoto popieriaus lapą, kruopščiai užvynioji siūlą (kad siūlas eitų greta siūlo) ir suskaičiuoji vijas. Jei vijų skaičius tam pačiam langeliui skaičiui vienodas - storis panašus. Įdedu ir iliustraciją iš ten pat.

Nuo patarimų apie margą megztinį iš akrilaninių ir vilnonių siūlų (bendrai naudojamų tam pačiam megztiniui) susilaikau. Man tai atrodo nekoks pasirinkimas, bet pagrindimo ieškoti tingiu :D

1 komentaras:

Neringa rašė...

Oi, negaliu, pralinksmino mane šis tavo įrašas. :)))
Ir ačiū už patarimą dėl siūlų - įsidėmėsiu (tikiuos). :)