2011 m. rugsėjo 26 d., pirmadienis

Blokas

Blokas toliau stovi vietoje, tai yra, paveikslas pajudėjo, bet labai seniai tai buvo, ir labai mažai pajudėjo. Turiu lyg ir kelias savaites jam pabaigti, bet jau nebežinau, kaip čia bus. Yra tik vienas žodis - būtina.
Aišku, nusimezgiau dar vieną šalikutį. Naujoje vietoje šaltoka (kol kas), nepatinka vaikščioti su šliurėmis, tai bandysiu save vėliau įkvėpti kojinėms, liemenėms ir megztiniams.
O kol kas viskas po senovei - daug darbų, nervuojuos ir neįsijaučiu į darbą, tada bandau ką nors daryti miego sąskaita, dažniausiai nepavyksta, tad ratelis sukasi toks pats ir taip pat.
Naujoje vietoje dar galutinai (patogiai) neįsikūriau. Ir nežinau, kada tai pavyks, nes savaitgaliai kažkur pranyksta, vakarai taipogi. Ir įkvėpimo nėra. Visus ne savo daiktus norisi mesti lauk, bet į jų vietą turi kažkas ateiti, o tai reiškia pirkinius, pirkiniams reikia pinigų. Ir laiko.

Išsitempiant laike, viskas normaliai, o ir neskubu, nes aš, kaip visada, niekada nežinau, ko tiksliai noriu. Vieną dieną vienaip, kitą - jau kitaip.

Bet galbūt viskas pamažu pradės nusistovėti? m? Greičiausiai tai ne, deja.

3 komentarai:

Justė rašė...

:) taigi sveikinus įsikūrus naujuose namuose... o kodėl ten šalta? gal saulė pro langus neprasiskverbia? Nes pas mane irgi labai šalta, tad užjaučiu ir suprantu...

Marija rašė...

Dar nelabai įšilę viskas. O žinai, kur gyvenu? :D Toje pačioje gatvėje, kur anksčiau buvo Tavo parduotuvė ir labai netoli :D

Neringa rašė...

Neatidėliok, Marija, tvarkykis, ruoškis, gražinkis, bo ruošiuos grįžusi užsukti į svečius. :)
Laiko turi neid aug, nei mažai - iki Kalėdų. Pats tas, ane? :)