2011 m. balandžio 5 d., antradienis

Jau balandis

Nė nepastebėjau, kaip pralėkė kovas... Dėl verpstelių turiu, deja nuliūdinti - jas nupirko... Tad padovanoti jau nebegaliu. Prisipažinsiu - esu materialistė ir atsiprašau, jei kas nusiminė...

Ką veikiau praeitą mėnesį? Dalyvavau vieno tarptautinio renginio organizavime. Renginys pavyko (dirbo daug šaunių žmonių!) . Dabar dalyvauju kito ir kitokio tarptautinio renginio organizavime su kita organizacija (jis vyks jau kitą mėnesį). Irgi savanoriškais pagrindais.

Naujos patirtys. Gąsdinančios. Naujos galimybės, nors tai dar neaišku.

Bet supratau - aš galiu! Ir esu šauni :D (reikia pasikelti uodegą kartais, reikia)

Bet rankdarbiams laiko nebeliko. Pradėjau megzti naują garbiniuotą šalikutį. Iš sintetinių garbiniuotų siūlų. Durnas reikalas - vos ne kiekvienoj eilėj pamirštu, ką dariau praeitoj eilėj. O raštelis paprastas: numezgi porą eilių, tada nuo krašto grįžti per 10 akių (pakeičiau iki 20), apsisuki, numezgi tas 10 akių, tada mezgi 5 (pakeičiau iki 10) ir vėl apsisuki - tada mezgi visą eilę ir kitame krašte vėl imiesi garbiniavimo. Per mėnesį numezgiau porą cm. Tokie tie mano tempai dabar. Įtariu, kad kitokie nebus.

Bandau gauti stažuotę į užsienį. Laikykite kumščius už mane. (kad neišsigąsčiau ir pati nepasiplaučiau anksčiau laiko, nes paprastai kol kas visos galimybės taip ir nuplaukia...)

Sapnuoju GK. Gal jau šią vasarą grįšiu prie jo?

Komentarų nėra: