2011 m. kovo 3 d., ketvirtadienis

Neįmanoma misija lieka neįmanoma


Taigi, kažkada seniai seniai čia su pasididžiavimu pristačiau savo "projektą". Dabar nusprendžiau, kad su neįmanomom misijom reikia baigti - mest lauk ir nesukt galvos.

Žinoma, mezgimo blogas pašonėj vis pamėtėja idėjų, ir vieną susigraibiau čia . Schemos iki galo nesupratau, bet ir nesiaiškinau :D Supaprastinau visą reikalą, kad tik nereikėtų sukti galvos.
Kol kas tiek, ir svarstau, ką daryti, šalikutį ar megztuką ar dar ką nors, takelį ant stalo dulkėms rinkti :)

Fotografavau su savo kompiuterio "akute" :D vaizdas tragiškas, bet kol kas man per daug terlionės su tais fotoaparatais, laidais, ir kitais gėriais. T.y. neturiu ūpo...

Beje, kažkada seniai seniai (prieš tris metus?) nusipirkau šitą rinkinį. T.y. rinkinį nėriniams gaminti - 24 verpstelės, popierinis stovas, ant jo dedasi kažkokia putplasčio plokštė, ir krūva adatėlių bei schemos. Tai va. Jei atsirastų susidomėjusių, atiduočiau likučius :D T.y. tas pačias 24 verpsteles (apraizgytas juodu irisiniu siūlu, išsiraizgyti/išsikarpyt tektų gavėjui), tą pačią putplasčio plokštę ir popierinį stovą :D kur nukišau schemas ir adatėles tingiu ieškoti ;)
Jei atsiras bent keli norintys, būsiu madinga, darysiu "giveaway" ir trauksiu burtus :P T.y. kursiu atskirą dienoraščio įrašą su fotkėm. Beje, verpstelės beveik nenaudotos ;) ta plokštė taip pat. Tik porą kartų ir tepabandžiau.

Nenorit laukti giveaway? Galit pirkti :P Kaip tik trūksta pinigų dantistei. 50 Lt :P Bet vistiek gausit apraizgytą.

2 komentarai:

Agnė rašė...

Aš, aš, aš labai labai norėčiau to rinkinio :)

LINUTUKAS rašė...

ir as noreciau :), labai labai :) :) :)